Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» REFORMI REFORMI REFORMI
18th May 2011, 01:26 by wem3

» PROGRAMI IPHONE
17th May 2011, 23:47 by wem3

» INFEKTOLOGIJA
17th May 2011, 23:23 by wem3

» GASTROENTEROHEPATOLOGIJA
17th May 2011, 22:44 by wem3

» BODY MASS INDEX
17th May 2011, 22:33 by wem3

» HEMATOLOGIJA
17th May 2011, 22:01 by wem3

» PEDIJATRIJA
17th May 2011, 21:58 by wem3

» PEDIJATRIJA
11th May 2011, 21:22 by wem3

» GASTROENTEROHEPATOLOGIJA
11th May 2011, 21:20 by wem3

Social bookmarking
Bookmark and share the address of wem3 on your social bookmarking website
FACEBOOK Forum for students of medicine Skopje Macedonia
Medicinari Skopje

Create Your Badge
CHECK YOUR HEALTH ONLINE

SEMEJNA MEDICINA

Go down

20110504

Post 

SEMEJNA MEDICINA
SEMEJNA MEDICINA
avatar
wem3
Admin

Posts : 140
Points : 384
Reputation : 0
Join date : 2008-04-08

Character sheet
MOBILE:
100/100  (100/100)

http://wem3.team-talk.net

Back to top Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

SEMEJNA MEDICINA :: Comments

avatar

Post on 4th May 2011, 23:10 by wem3

Почитувани колеги
За сите лекари кои практикуваат семејна медицина, матичните лекари, менторите за специјализација по семејна медицина, групата колеги од првата генерација специјализанти по Семејна медицина во соработка со нивните одговорни професори ја организираат
ПРВАТА РАБОТИЛНИЦА ЗА СЕМЕЈНА МЕДИЦИНА
која ќе се одржи на 9-ти мај 2011 година, со почеток во 14.30 часот, во просториите на Центарот за семејна медицина, Медицински факултет, Скопје
Ве покануваме да учествувате на активностите

Back to top Go down

avatar

Post on 4th May 2011, 23:10 by wem3

Центарот за семејна медицина се наоѓа во барака сместена позади зградата на Деканат на Медицински Факултет Скопје, помеѓу зградата на Институт за имунологија и фармација и Средно медицинско Училиште Др Панче Караѓозов Скопје.

Back to top Go down

Post  by Sponsored content

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum